Biz Kimiz?

Bosna Sağlık Hizmetleri.

Bosna Sağlık Hizmetleri Hoş Geldiniz

Ailenizin ihtiyaçlarını belirlemek ve uygun bakım planını oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Sizleri tanımak, sorularınızı cevaplandırmak ve bakım ihtiyaçlarınızı belirlemek amacıyla evde sağlık alanında uzman hemşiremiz sizleri evinizde ziyaret ediyor.Evinizi tanımadığınız insanlara açmanın zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tanılama hizmeti adını verdiğimiz bu ziyaret, aileleri en uygun ve yetkin çalışanlarımızla buluşturmak ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak adına son derece önemlidir. Amacımız; kaygılarınızı en aza indirmek, güveninizi kazanmak ve uzmanlık alanımız olan evde sağlık - bakım hizmetinin profesyonel bir şekilde sunulmasını sağlamaktır.

Biz Kimiz?

Bizlerden sizlere bahsedelim. "Mega Sağlık Hizmetleri" Olarak 2017 yılında evde hemşirelik hizmeti sektöründe faaliyetine başlamıştır ve şuanda "Bosna Sağlık Kabini" olarak hizmet vermektedir. An itibari ile de İstanbul’da hizmet vermektedir.Verdiğimiz hemşirelik hizmetlerini sıralayacak olursak (Uzman Doktor Hizmeti dışında) enjeksiyon, serum uygulaması, damar yolu açma, kan alma, sonda takma, laboratuvar testleri, fizyoterapi hizmeti, pansuman, yara bakımı ve katater uygulamalarıdır.Hastanede ki gergin ortamdan uzaklaşıp evinizde rahatça hizmete erişmeniz hem hasta hem çalışanlar açısından daha huzurlu bir hissiyat oluşturmaktadır.

Bosna Evde Sağlık

Neden Biz?

“Bu hassas süre boyunca sizinle el ele vererek değer verdiğiniz hastanız için “Her Zorlukta Yanınızdayız” sloganında kararlıyız. Bosna Sağlık Kabini “SAĞLIK BAKANLIĞI” tarafından Ruhsatlandırılmış bir kurumdur.”

İletişime Geçin

Bosna Sağlık Hizmetleri.

Diğer İletişim Kanallarımız

Adres

Kartaltepe,Süleyman Şah cd.,38/a Bayrampaşa/İstanbul

Telefon Numaramız

0538 691 8151